دیدار رئیس دانشگاه بوعلی سینا با خانواده معظم شهید حسینی

 
کد خبر: 1221    1393/09/17

عصر روز دوشنبه 17/9/93 جناب آقای دکتر غلامی رئیس دانشگاه بوعلی­ سینا و رئیس ستاد کنگره شهدای دانشجوی استان همدان به همراه معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه، تعدادی از اعضای هیات رئیسه دانشگاه ، مدیران و مشاوران و تعدادی از دانشجویان جامعه اسلامی و بسیج دانشجویی دانشگاه بوعلی­ سینا در بیت شهید سید حسین (ایوب) حسینی با خانواده این شهید گرامی دیدار کردند.

در این دیدار رئیس ستاد کنگره شهدای دانشجوی استان همدان ضمن ادای احترام و ادب به خدمت این خانواده عزیز، از اهداف برگزاری کنگره شهدای دانشجوی استان و نقش این کار در معرفی شهدای دانشجو و منش و رفتار تأثیرگذار آنها در جامعه به خصوص جامعه دانشگاهی صحبت کرده و تأکید کردند که ما وظیفه داریم درحد توان در راه اعتلای فرهنگ شهادت گام برداریم.

در ادامه نیز خانواده شهید مطالبی را در مورد شهید حسینی بیان داشته و هم­چنین از قول شهید فرمودند:

«ما می­خواهیم با درس خواندن آینده انقلاب را بسازیم»

در پایان نیز جناب آقای دکتر غلامی با اهداء لوح تقدیر و هدیه از خانواده این شهید گرامی تقدیر نمودند.

شهید سید حسین (ایوب) حسینی متولد سال 1344 از اعضای فعال بسیج مسجد امیرالمومنین و انجمن اسلامی دبیرستان ابن سینا  همدان بوده، ایشان در رشته پتروشیمی دانشگاه شیراز تحصیل می کردند.

وی باتوجه به اعتقادات و احساس وظیفه به جبهه های جنگ اعزام و در تاریخ 9 اسفند 1365 در حالی که دانشجوی ترم آخر بوده در منطقه شلمچه به درجه رفیع شهادت نائل آمده است.
 

ایمیل:
تصویر امنیتی:
 Security code

هیچ نظری برای این خبر نمایش داده نشده است.
 
همدان، چهارباغ شهید مصطفی احمدی روشن، دانشگاه بوعلی سینا    
 
کد پستی: 65178-38695   تلفن: +98-81-38381601-10    

پیاده سازی و اجرا توسط شرکت شبکه فراپیوند