ریاست دانشگاه از دبیرخانه جشنواره خورشید طوس بازدید کردند

 
کد خبر: 5956    1395/09/23

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، در آستانه اختتامیه جشنواره خورشید طوس، آقای دکتر منصور غلامی ریاست محترم دانشگاه بوعلی سینا به همراه آقایان دکتر حسن علی عربی رئیس دفتر ریاست و روابط عمومی دانشگاه و دکتر اکبرعروتی موفق معاون فرهنگی و اجتماعی دانشکاه و دبیر جشنواره خورشید طوس از دبیرخانه این جشنواره بازدید کرده و از نزدیک در جریان مجموعه آثار ارسالی  و نیز سایر روند اجرائی جشنواره خورشید طوس قرار گرفتند.

آقای دکتر منصور غلامی ریاست محترم دانشگاه، در این بازدید ضمن تشکر از دبیر محترم و نیز دیگر عوامل اجرایی این جشنواره، گفت: ترویج فرهنگ رضوی یکی از ضرورت های اساسی برای جامعه ما بخصوص جوانان است و باید به طور جدی در این حوزه ها وارد شویم. وی افزود: به حمد الهی توفیق داریم تا در دانشگاه بوعلی سینا میزبان میهمانان امام رئوف، امام رضا(ع) از سراسر کشور هستیم و امیدواریم تا بتوانیم در ایام برگزاری اختتامیه این جشنواره، اوقات خاطره انگیزی را برای ایشان رقم بزنیم.

شایان ذکرست مراسم اختتامیه جشنواره خورشید طوس در تاریخ چهارشنبه 24 آذر ماه 1395 از ساعت 9 الی 12 در سالن اجتماعات شهید چمران  دانشگاه بوعلی سینا برگزار می گردد. همچنین جوایز بخش " نامه ای به امام رضا (ع) " نیز بصورت قرعه کشی همزمان در روز اختتامیه صورت می پذیرد.

بدینوسیله از کلیه دانشگاهیان دعوت می شود تا در این مراسم شرکت فرمایند.

www.khorshid-tous.ir 
 

ایمیل:
تصویر امنیتی:
 Security code

هیچ نظری برای این خبر نمایش داده نشده است.
 
همدان، چهارباغ شهید مصطفی احمدی روشن، دانشگاه بوعلی سینا    
 
کد پستی: 65178-38695   تلفن: +98-81-38381601-10    

پیاده سازی و اجرا توسط شرکت شبکه فراپیوند